Eflani Ambalaj Sanayi

Murat ambalaj olarak başlamış olduğumuz ambalaj sektöründe ürün kalitemizi geliştirerek ve kalitemizi arttırarak hizmet vermeye devam ettik. Edindiğimiz tecrübe ve bilgi ile ürün kapasitemizi baskılı ambalaj sanayimizde eflani baskı olarak hizmet vermekteyiz. Ambalaj ürünleri sektöründe öncü bir firma olarak bizler, İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, kalitesiyle görselliğiyle ve uygun maliyetli iş çıkarmayı temel prensip haline getirmiş bulunmaktayız. En kaliteli hizmeti en uygun koşullarda sunarak, müşteri memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Eflani ailesi olarak uzman kadrosu ile firmaların taşıma/ lojistik taleplerinede cevap vermektedir. Ürünlerimiz çevreci bir toplum öngörüsün de bulunarak geri dönüştürülebilir hammadde kaynağını kullanmaktadır. Irak,Katar,Birleşik Arap Emirlikleri,Fransa,Almanya,Belçika ve balkan ülkeleri başta olmak üzere yapmış olduğumuz ihracat ile birçok firmanın çözüm ortağı olmuştur. Eflani ailesi müşterilerinin talep ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiği, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığı, yasal şartlara ve şirket politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiği.

aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığı ,müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, müşteri memnuniyetsizliklerinin sonuçlandırılmasını ve müşterinin mutlaka en kısa sürede bilgilendirilmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir. Ekonomik, sosyal ve çevresel olarak kaynakları sürdürülebilir kullanmaktadır.

Referanslarımız

1.000'DEN FAZLA MÜŞTERİ

Sektöredeki Tecrübelerimiz Sayesinde Bir Çok Müşteriye Hizmet Verdik.

10'DAN FAZLA MODEL

Sektöredeki Tüm Çeşit Ve Ürünler Portföyümüzde Bulunmaktadır.

MÜŞTERİ HİZMETİ

Müşterilerimizi Mutlu Etmek Için Elimizden Gelenin En Iyisini Yapıyoruz.

Markanızı Oluşturalım

Marka, şirketlerin değeri ve kaliteseni arttırır. Dolayısıyla yeni oluşacak markaların baskı yapması önemli'dir ve bu önemi dikkate alarak sizlerin değerinizi ve kalitenizi yükseltiyoruz.

Kurumsal Çözümler

Şirketiniz veya markanız için ihtiyaca yönelik ekonomik baskılar ve profesyonel çözümler arıyorsanız 10 yıla aşkındır bu işi yapan tecrübeli ekibimizden destek alabilirsiniz.

Telefon Destek

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçip ürünlerimizin hakkında bilgi alabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimiz sizinle ilgilenecek ve sizin için en uygun çözümleri üretecektir.